Gündem

TBMM Arama Kurtarma Ekibi de deprem bölgesinde

AFAD’ın koordinasyonunda yürütülen arama kurtarma çalışmalarına, TBMM de itfaiye ekipleri ve sivil savunma uzmanlarıyla dahil oldu.

Devamını Oku »

AFAD personel sınavlarını erteledi

AFAD, personel alımına yönelik giriş (sözlü) sınavlarının 6 Şubat'ta Kahramanmaraş'ta meydana gelen depremler dolayısıyla ileri tarihte yapılmak üzere ertelendiğini duyurdu.

Devamını Oku »

İstanbul’dan gönüllü polisler depremzedelere gidiyor

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde görev yapan çok sayıda Polis, gönüllü olarak depremden etkilenen bölgelere gitmek üzere yola çıktı.

Devamını Oku »

Kayseri’den deprem bölgesine ‘büyük’ destek

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, 237 araç ve gereç ile 362 personelin deprem bölgelerinde fedakârca görev yaptığını duyurdu.

Devamını Oku »

Bodrum’un yardımları depremzedelere dağıtılıyor

Kahramanmaraş’ta meydana gelen, 10 ilde hissedilen ve tüm dünyayı üzüntüye boğan büyük depremin ardından Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından…

Devamını Oku »

Bilecik Pazaryeri’nin odunları deprem bölgesini ısıtacak

Bilecik’in Pazaryeri ilçesinde depremzedeler için toplanan odunlar ilk önce kesildi, sonra çuvallanıp deprem bölgelerine yollandı.

Devamını Oku »

Ayni yardım tırı Konya’da kaza yaptı… Tırı, Manisa kurtardı

Deprem bölgesinde arama kurtarma çalışmalarına katılan Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü ekipleri, olumsuz hava koşulları dolayısıyla Konya’da yoldan…

Devamını Oku »

İpsala Belediyesi’nden en acı yardım!

Edirne'nin İpsala Belediyesi deprem bölgesine bir tır dolusu yardım malzemesi ve belediye çalışanlarından oluşan 10 kişilik yardım ekibi yollarken, giyimden,…

Devamını Oku »

KASKİ’den önemli duyuru!

KASKİ Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, bazı ilçelerde ve mahallelerde içme suyunda görülen bulanıklığın deprem sonrasında oluştuğunun ifade edildiği belirtilerek,…

Devamını Oku »

Hatay’da cezaevinden firar girişimi: 12 hükümlüden 3’ü öldü

Hatay T Tipi Kapalı Cezaevi'nde yangın çıkararak firar girişiminde bulunan ve yaralanan12 kişiden 3'ü hayatını kaybetti.

Devamını Oku »
Başa dön tuşu